IzleDost
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Cayan Demirel - 38 - Dersim Katliami Belgeseli Full HD Kalite

10
You can skip to video in 5

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Izledost - Kategori: Belgesel
12,189 İzlenme

Açıklama

Cayan Demirel 38 - Dersim Katliami Belgeseli Full HD Kalite Dersim 1938 Dersim Katliyami Dersim Cinayeti Dersim Katliyami kim yapti Dersim Tunceli Katliyami Dersim Tunceli Cinayeti Dersim Aufstand Dersim

Yorum Yazın

Yorumlar

  • İSMAİL Ekleme Tarihi benim osmanlı eccdadım yüzlerce ülkeyi feth etti. ama bu feth edilen ülkelerdeki üldürülen dişman askerlerin sayısı toplasam 80 bini bulmaz 38 dersim katliamını vahşetini anlatmaya kelimeler yetmez. osmanlı devletinin düşmanı sömürgeçi batı devletleri idi onlara karşı savaşırdı, atatürkün düşmanı ise kendi halkları idi. yazıklar olsun laik kafirlere yazıklar olsun bu cumhuriyete.
  • korhan Ekleme Tarihi yazıki insanlığa yazık cahilliğin cehaletin rezilliği fanatizmin m illiyetçiliğin faşizmin fanatik dinciliğin vamrış olduğu zalimliklertarihten bu yana insanlık suçları.
  • tülay Ekleme Tarihi rabbim buna sebep olan ,vesile olan,ortak olan herkezin bin belasını versin..dilerim cennet cehennem var oldukça yansınlar.ateşte yandıkça pişman olsunlar pişmanlıkları ateşten gömlek olsun onlara....bu bizi birbirimize düşürmek için yakılan ilk kıvılcımlardan..allah aşkına hala bu rezilliğe devam etmeyelim..türk kürt kardeştir..acınız acımızdır..
  • rengin Ekleme Tarihi azadiya kürda ne durı
RSS
sinema sinema